HİZMETLERİMİZ 0212 447 47 00

Otomania

Otomania Garanti:
Sattığımız her araca Otomania olarak kilometre ve ekspertiz garantisi veriyoruz. Aynı zamanda 1 yıl veya 15.000 km olmak üzere motor ve şanzıman garantisi bizden!

Detaylı Ekspertiz:
Uzman ekspertiz ekibimiz tarafından bütün araçlarımız, detaylı kaporta ekspertizi ve 101 nokta mekanik kontrolden geçerek satışa sunulur.

Ön Fiyatlama :
Alanında uzman ve eğitimli satınalma ekibimiz tarafından araçlarınızın marka, model, yaş, km gibi ön bilgileri ile aracınızın değerinde alış fiyat teklifi tarafınıza sunulur.

Takas Ve Nakit Araç Alımı:
Ön fiyatlama ile ilgili teklifi değerlendirmeniz halinde aracınıza detaylı ekspertiz yapılarak nakit veya stoklarımızdan herhangi bir araç ile takas yapılır.

Sigorta:
Tüm araç satışlarımızda isteğe bağlı olarak sigorta hizmeti temin ediyoruz. Aldığınız aracın Trafik Sigorta Poliçesi ve Kasko Poliçesi için Sigorta Uzmanımız beklentileriniz ve bütçeniz doğrultusunda size alternatif teklifleri sunar.Siz de bütün ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayarak, zaman kaybetmez ve uğraşmazsınız.

Kredi:
Sizi banka ve evrak prosedürü ile uğraştırmadan, anlaşmalı finans kuruluşlarımız aracılığıyle ihitiyacınız olan krediyi en uygun faizle en kısa sürede size sunuyoruz.

Araç Görünüm Yenileme:
Tüm araçlarımız detaylı oto kuaför hizmetinden geçerek satışa sunulur. Bu hizmet profesyonel ekip tarafından araca uygun temizlik ve bakım ürünleri uygulanarak gerçekleştirilir.

Anahtar Teslim Satış:
Otomania’dan almış olduğunuz aracın noter devir işlemleri tarafımızca yapılır ve takip edilir. Noter devir yapılmayan aracın teslimatı yapılmaz.

Otomania İade garantisi:
Satılan araç ile ilgili verilen tüm bilgiler, Otomania güvencesi altındadır. Eğer satıştan sonraki 7 gün içerisinde verilen bilginin eksikliği kanıtlanırsa tüm satış bedeli ve masraflar iade edilerek aracınızı geri almayı garanti ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Anketleri:
Uzman satış destek ekiplerimiz tarafından satış sonrası bütün müşterilerimizi tek tek arayarak, müşterimizi mutlu ediyoruz. Böylelikle mutlu müşteriler yaratmaya devam ediyoruz.

Tek Fiyat / Doğru Fiyat :
Bizim için bütün müşterilerimiz çok değerli. Bu nedenle bütün müşterilerimize pazarlıksız tek fiyat / doğru fiyat politikası uyguluyoruz.